niedziela, 18 marca 2012

Zaproszenie na koncert


Jeśli tylko będziecie w najbliższy wtorek w Oławie to serdecznie zapraszam na fantastyczne wydarzenie! :)

Wroclove Saxophone Quartet półfinaliści programu "Mam Talent" wystąpią 20.03.2012 w Oławie na Koncercie towarzyszącym XXI Konfrontacjom Instrumentów Dętych.

Początek koncertu, który odbędzie się w Sali Rycerskiej Urzędu Miejskiego w Oławie zaplanowano na godz. 20:00.

Wroclove Saxophone Quartet powstał w 2008 roku z inicjatywy studentów Akademii Muzycznej we Wrocławiu. W skład zespołu wchodzą Piotr Żelazny(saksofon sopranowy), Miłosz Skubisz(saksofon altowy), Rafał Piłatowski(saksofon tenorowy) i Michał Jakubus(saksofon barytonowy).

Artyści łączą nurty muzyki klasycznej oraz rozrywkowej, oferując bogate możliwości brzmieniowe. W repertuarze znajdują się utwory różnych epok.

Zespół jest chętnie zapraszany na wydarzenia kulturalne, gale, festiwale, eventy firmowe, bankiety i inne imprezy okolicznościowe. Jest ciepło przyjmowany przez słuchaczy, melomanów i sympatyków muzyki saksofonowej. Członkowie zespołu jako soliści i kameraliści zdobywali wiele laurów na prestiżowych konkursach zarówno w kraju, jak i poza jego granicami. Zdobywali doświadczenie koncertując w całej Polsce, oraz między innymi w takich państwach jak Niemcy, Francja, Holandia, Czechy, Węgry i Ukraina.

Swój kunszt artystyczny mieli okazje zaprezentować w stacjach telewizyjnych (TVN, Polsat, TVP), oraz radiowych (Polskie Radio).

W popularnym programie rozrywkowym TVN Mam Talent, kwartet doszedł do półfinału, gdzie prezentował muzykę filmową przed 6 milionami telewidzów.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz