sobota, 19 stycznia 2013

Pomóżmy Julii czyli "Z głębi serducha dla Malucha" :)Mam OGROMNĄ prośbę!!!!!! Również o przekazanie poniższej wiadomości do jak największej ilości osób, które również mogą pomóc.

30 i 31 stycznia w Ośrodku Kultury planujemy zorganizować kiermasz dla Julii.
(więcej informacji: http://gazeta-olawa.pl/artykul-5066-serduszko-julii-potrzebuje-pomocy.html)

Rozpoczynamy zbiórkę "fantów" na akcję "Ratujemy życie Julii". Czy macie jakiś talent, wykonujecie biżuterię, kartki, hafty, poduszki lub jakiekolwiek rękodzielnictwo? A może macie gotowe przedmioty, które chcielibyście przekazać jako wsparcie rzeczowe dla Julii? Motyw przewodni - serduszko! Chętnie też przyjmiemy inne przedmioty, które mogłyby się pojawić na kiermaszu lub licytacji, niekoniecznie "serduszkowe". Proszę pisać w wiadomości prywatnej i udostępniać gdzie się da :)

Gramy dla Julii! Nie może Was wtedy zabraknąć! Bierzemy dzieci, babcie, ciocie, sąsiada, szefa, dozorcę z klatki, byłą dziewczynę, Krystynę z gazowni - KAŻDEGO i przychodzimy 30 i 31 stycznia do Ośrodka Kultury w Oławie. Dzieciaczkami zajmą się zawodowe animatorki czasu wolnego, które wprowadzą najmłodszych w bajkowy świat animacji, a na twarzach najmłodszych zagości nie tylko radość, ale także grafiki wykonane na stanowisku do malowania twarzy. Starsi w tym czasie będą mogli zakupić piękne, oryginalne i niedrogie walentynki oraz serduchowe gadżety - ratujmy serduszko Julii! Spotkajmy się!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz