piątek, 4 listopada 2011

Zielona kobietka i koraliki :)

Czy Wy też tak macie, że im bliżej końca danej robótki, tym szybciej chciałoby się zobaczyć efekt końcowy? W środę trochę pracowałam nad Zieloną kobietką z psami i jej konturami ale nie udało mi się jej skończyć. Wczoraj już nie mogłam wysiedzieć w pracy :) Wciąż tylko myślałam o konturach, knotach i innych tego typu rzeczach :D Na szczęście czas w pracy jakoś tak szybko mi zleciał, że kiedy już wróciłam do domu i ogarnęłam się troszkę to miałam jeszcze sporo czasu na niteczki :D I udało mi się skończyć kontury wczoraj wieczorkiem :) Dlatego też zdjęcie jest może troszkę ciemne, ale mam nadzieję, że wszystko będzie widać :)

Potem zostało mi już tylko wykończyć płaszczyki piesków, butki kobietki i guziczek w żakieciku. Zgodnie ze wzorem powinny tam być francuskie knoty, ale ponieważ nie przepadamy ze sobą ;) postanowiłam je zastąpić białymi koralikami. Wydawało mi się, że i tak wybrałam malutkie, ale kiedy przyszyłam kilka pierwszych to muszę się przyznać, że trochę się wystraszyłam..... Odniosłam wrażenie, że są za duże.... Ale kiedy już przyszyłam wszystkie to nawet całość mi się podoba :) A co Wy o tym sądzicie?


Dostałam dziś od Cyber Julki adresik na choinkową wymiankę i będę już od poniedziałku przygotowywać przesyłeczkę :) Od poniedziałku, ponieważ jutro wyjeżdżam do Ustronia na II Ogólnopolskie Spotkanie Miłośników Haftów "Twórcze Inspiracje". Już się nie mogę doczekać spotkania z dziewczynami już znanymi z poprzedniego zjazdu (rok temu w Wiśle :D :D :D :D) oraz nowymi, które mam nadzieję poznam :D Zapisałam się na warsztaty z haftu zwanego hardanger oraz sutaszu :) Strasznie mi się te dwie techniki podobają, a skoro można spróbować własnych sił oraz nauczyć się czegoś nowego to czemu nie? :D
Życzę Wam fantastycznego weekendu i do "zobaczenia" w poniedziałek :)

9 komentarzy:

 1. Kobitka cudnie się prezentuje ;o)

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajny wyjazd.Życzę twórczego zaangażowania!Kobietka -elegancka dama!Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. świetny hafcik, koraliki dodają uroku

  OdpowiedzUsuń
 4. bardzo mi się podoba :)

  OdpowiedzUsuń
 5. super pomysł z tymi koralikami !!! damulka wyszła cudnie brawo :-)

  OdpowiedzUsuń
 6. Powodzenia w nauce nowych technik. Zapowiada się u Ciebie super weekend :)

  OdpowiedzUsuń
 7. ależ dystyngowana dama:)-wspaniały haft!
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń