niedziela, 23 września 2012

JADĘ!!!!!!! :)

Coś czuję, że będzie wesoło!!!! Szykuje się wyjazdowy październik. :D :D :D Kilka dni temu otrzymałam potwierdzenie, że moja praca zakwalifikowała się do konkursu "Inspirujemy kolorem"!!! :D A zgłosiłam moją Damę :)

I tak, 5 października, jadę do Centralnego Muzeum Włókiennictwa w Łodzi na dwie gale :) Pierwsza - o godz. 14 - zaplanowana jest gala wręczenia nagród, a następnie - o 16 - uroczyste otwarcie wystawy :)

A dwa tygodnie później - 19 października - wywieje mnie do Ustronia :D Przez trzy dni w ośrodku Tulipan odbywać się będzie już III Ogólnopolski Zjazd Twórczo Zakręconych :) czy jak kto woli" Zakręconych w krzyżyk" :D :D :D :D :D Będzie wesoło!!! :D Już się nie mogę doczekać spotkania z fantastycznymi ludźmi!!! :D W ramach zjazdu - poza samymi spotkaniami ze znajomymi - zaplanowane są liczne warsztaty i zajęcia, a także wystawa naszych prac. Ze mną pojedzie w tym roku Aniołek Ma już "ubranko" więc godnie będzie się prezentował :)

Teraz już znikam kurować się. Dopadło mnie wredne wirusowe zapalenie gardła :( Mam tylko nadzieję, że uda mi się wyleczyć na czas i spokojnie będę mogła za dwa tygodnie jechać do Łodzi :D

Pozdrawiam cieplutko!!!

10 komentarzy:

 1. A to sie widzimy w Łodzi :D :D :D Juz się cieszę ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Powodzenia Kingo, trzymam kciuki za Damę :-)))

  OdpowiedzUsuń
 3. Ta Dama jest niesamowita.. Napatrzeć się na nią nie mogę! Proszę o duużą ilość zdjęć, bo mnie niestety tam nie będzie:( I oczywiście trzymam mocno kciuki!!:D

  OdpowiedzUsuń
 4. Zycze zdrowia , musisz się wykurowac na wyjazd i na pewno zdobedziesz 1 nagrodę , ten obraz jest przepiękny , naprawdę gratuluję.

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję zakwalifikowania się do konkursu! Dama jest cudna!
  życzę zdobycia nagrody głównej:-) i również poproszę o duuuużą ilość zdjęć:-)))

  OdpowiedzUsuń
 6. Dama jest cudnej urody. Na pewno zostanie doceniona! Szybkiego powrotu do zdrowia!!! Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratuluje zakwalifikowania się do konkursu Dama jest zjawiskowa, trzymam kciuki żebyś wygrała. Zazdroszczę wyjazdu do Ustronia i czekam na relację zdjęciową z obydwu wydarzeń. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 8. Oba obrazy bardzo, ale to bardzo mi się podobają. Są cudowne:)

  OdpowiedzUsuń
 9. Pełen szacun :) dama jest niesamowita, powodzenia w konkursie, trzymam kciuki

  OdpowiedzUsuń
 10. Będę na wernisażu! Popodziwiam Twoją damę na żywo! ;)

  OdpowiedzUsuń