poniedziałek, 9 maja 2011

Utknęłam w liściach.......... :)

Jeszcze mi się tak nie zdarzyło, żebym utknęła w liściach.... :/ Ale jak mówi mądre powiedzenie: "Kiedyś musi być ten pierwszy raz" :) Stało się to przy wrześniowym Nelsonku na kanwie Beatki..... Te liście mnie wykończyły...... Walczyłam z nimi od kilku dni, a że staram się nie poddawać wszelkim przeciwnościom, to wreszcie mi się udało! :D Właśnie wygrzebałam się z liści!!!! HIP HIP HURRRRAAAA! Najgorsza były te połówki krzyżyków..... Na dokładkę jeszcze "pochowane" we wzorze, pod czarnymi linijkami backstichy........ Tragedia! Ale nie ma co narzekać :D Udało mi się z nich wybrnąć i........ Wlazłam w krzaki......... :/ Na szczęście tych było mniej więc poszło szybciej :D Ale jeśli mam być szczera to i tak wolę bacstiche niż liście wrześniowego Nelsonka :) A żeby nie było, to Wam pokażę, co mi wyszło z tej liściowo-krzakowej wojny :D :D :D


Żeby ochłonąć wyszłam na balkon, a tam siedziała sobie grzecznie moja druga koteczka -  Złośnica (córka Gwiazdy)  i tak się wdzięczyła, że po prostu musiałam jej zrobić kilka zdjęć :) W tle magnolia, która już przerosła nasz dom :)
6 komentarzy:

 1. Kinguś strasznie się boję tych liści.....

  OdpowiedzUsuń
 2. Jeju... ale Ci fajnie, że już skończyłaś;) ja też się obawiam tych liści, a dodam że będę je robić na kanwie Iwonki (18), co ma bardzo drobne oczka...

  OdpowiedzUsuń
 3. A kiciusia śliczna, troszkę do mojej podobna;) buziaki

  OdpowiedzUsuń
 4. Madziu nie chcę Cię straszyć, ale Beatka ma też 18 :) U niej już co prawda nie będziesz miała liści, ale znajdzie się coś innego :)
  Beatko najgorsze w tych liściach są półkrzyżyki. Każdy w inną stronę :/ Ale tak sobie myślę, że podobnie jak ja, jak już przebrniesz przez liście to już najgorsze będziesz miała za sobą :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja dopiero czekam na liście. A z Twojej kici piękna modelka.

  OdpowiedzUsuń
 6. Witaj Kinguś:-)Iwnonki kanwa jest najdrobniejsza....Beatka ma 16 tak jak nasza Magda:-)Madziula współczuję Ci -trafiło się ale dasz radę!!!!

  OdpowiedzUsuń